Основні показники

 

В обробітку Агрокорпорації "Крупець" налічується більше 7000 га землі. Основними культурами є пивоварний ячмінь, пшениця, кукурудза, соя, цукровий буряк. Виробництво курчат-бройлерів становить 2 млн 100 тис гол. в рік. Утримуться 650 тис. голів птиці для чого є площадки для утримання кур-несучок і одна площадка для ремонтного молодняка. Елеваторно-сушильний комплекс, комбікормовий завод який в рік виробляє 35 тис. тонн кормів, лінія по переробці сої потужність лінії 15 тис. тонн в рік.

Агрокорпорація "КРУПЕЦЬ"

У 1969 році на теренах Радивилівщини розпочало роботу агропідприємство "Крупець", яке за тривалий період свого існування виросло у велике багатогалузеве господарство.

Агрокорпорація "КРУПЕЦЬ" включає чотири підприємства, які спеціалізуються на вирощуванні с/г культур, виробництві курячих яєць, м'яса бройлерів, комбікормів, сушіння і зберігання зерна.

На підприємствах працює понад 200 чоловік.

Агрокорпорація не зупиняється на досягнутому, постійно збільшує свої потужності завдяки співпраці з різними відомими вітчизняними та  європейськими фірмами.

Агрокорпорація Крупець є надійна європейська компанія. Збут власної продукції здійснюється на теренах Західної України, де покупці мають змогу отримати якісний товар за доступними цінами.