Партнери

Партнерство з Агрокорпорацією «КРУПЕЦЬ»

Агрокорпорація «КРУПЕЦЬ» прагне досягти лідерства у галузі птахівництва на українському ринку. Увесь час ми знаходимося в постійному процесі покращення і подальшого розвитку нашого виробництва. Для цього безумовно налагоджуються тісні партнерські зв’язки з провідними світовими і вітчизняними компаніями галузі.

Агрокорпорація «Крупець» тісно співпрацює з різними європейськими компаніями такими як: ЗАТ КОМПАНІЯ "РАЙЗ", ВАТ "РАДЕХІВ-ЦУКОР", ТОВ "АМАКО УКРАЇНА", ТОВ "МIЖНАРОДНА НАСIННЄВА КОМПАНIЯ", ВАТ "АСКОП-УКРАЇНА", КОМПАНІЯ "ЕРІДОН", ТЗОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ ВОЛИНЬПРОДУКТ", АГРОПРОМИСЛОВА ГРУПА "ПАН КУРЧАК", ТЗОВ "СУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА", КОМПАНІЯ "КВС УКРАЇНА", ДП "ТЕГРА УКРАЇНА ЛТД", ТЗОВ "ПРИРІСТ ПЛЮС", BIG DUTCHMAN, SHPECHT, AGROVO, RIELLA, TESTMER.

Налагоджена співпраця і з фінансовими установами, які допомагають забезпечити реалізацію нових сміливих рішень корпорації. Таким фінансовим партнером зокрема є ВАТ "КРЕДОБАНК" та ВАТ "УКРСОЦБАНК".

З усіма партнерами встановлені дружні ділові стосунки, в яких домінує порядність і це доводить, що Агрокорпорація «КРУПЕЦЬ» є надійна європейська компанія.