ПРО КОМПАНІЮ

Мудрий купець обирає Крупець!

ОСНОВНІ ПОКАЗНИКИ

В обробітку Агрокорпорації «Крупець» біля 8000 га землі. Основні культури, які вирощуємо та переробляємо, — пшениця, кукурудза, соя, соняшник. 

В структурі Агрокорпорації є елеваторно-сушильні комплекси, комбікормові та олійний заводи, цех  переробки сої, птахокомплекси по вирощуванню бройлерів та курей-несучок на яких встановлено сучасне обладнання з Європи та США.

- Прагнемо бути кращими -

Агрокорпорація Крупець є надійна європейська компанія. Збут власної продукції здійснюється на теренах України,Європи та Азії де покупці мають змогу отримати якісний товар за доступними цінами.

ІСТОРІЯ АГРОКОРПОРАЦІЇ ``КРУПЕЦЬ``

У 1969 році на теренах Радивилівщини розпочало роботу агропідприємство “Крупець”, яке за тривалий період свого існування виросло у велику багатогалузеву компанію.

Агрокорпорація “КРУПЕЦЬ” включає групу підприємств, які спеціалізуються на вирощуванні с/г культур, виробництві курячих яєць, м’яса бройлерів, соняшникової і соєвої олії, комбікормів, кормових добавок с/г тварин, сушіння і зберігання зерна.

На підприємствах працює біля 300 чоловік.

Агрокорпорація не зупиняється на досягнутому, постійно збільшує свої потужності завдяки співпраці з різними відомими вітчизняними та  європейськими фірмами.

СЕРТИФІКАТИ ISO

Агрокорпорація "КРУПЕЦЬ" спеціалізуються на вирощуванні с/г культур, виробництві курячих яєць, м'яса бройлерів, комбікормів, сушіння і зберігання зерна.

- Прагнемо бути кращими -

ФОТОГАЛЕРЕЯ