НАШІ ПАРТНЕРИ

Агрокорпорація «Крупець» тісно співпрацює з різними європейськими компаніями

ПАРТНЕРСТВО З АГРОКОРПОРАЦІЄЮ «КРУПЕЦЬ»

Агрокорпорація «КРУПЕЦЬ» прагне досягти лідерства у галузі птахівництва на українському ринку. Увесь час ми знаходимося в постійному процесі покращення і подальшого розвитку нашого виробництва. Для цього безумовно налагоджуються тісні партнерські зв’язки з провідними світовими і вітчизняними компаніями галузі.

Агрокорпорація «Крупець» тісно співпрацює з різними українськими та європейськими компаніями такими як: КОМПАНІЯ «ЕРІДОН», Компанія «Каргілл», КОМПАНІЯ «КВС УКРАЇНА», ГРУПА КОМПАНІЙ «РЕНОМЕ», BIG DUTCHMAN, AGROVO, RIELLA, SANOVO, TESTMER, Van Aarsen, ТОВ «АГРОСЕМ» , ТОО Баболна ТЕТРА , ТОВ «Д-Мікс Україна», ТОВ «Ефі-Агро», HELLMANN, BUHLER, ТОВ «Спеткр-Агро», ТОВ “АДАМА УКРАЇНА”, ТОВ ФІРМА «ТРИПЛЕКС», ТОВ «СИМЕДІКА УА», ТОВ «СЕВА САНТЕ АНІМАЛЬ УКРАЇНА»

Налагоджена співпраця і з фінансовими установами, які допомагають забезпечити реалізацію нових сміливих рішень корпорації. Таким фінансовим партнером зокрема є ПАТ «КРЕДОБАНК», «Приват Банк», AT «СенсБанк».

З усіма партнерами встановлені дружні ділові стосунки, в яких домінує порядність і це доводить, що Агрокорпорація «КРУПЕЦЬ» є надійна європейська компанія.

- МИ ЦІНУЄМО КОЖНОГО ПАРТНЕРА -

З НАМИ СПІВПРАЦЮЮТЬ

Та інші