Виробництво

СФГ "Крупецьагроптиця"

Фірма заснована у 2001 році.

Основним напрямком даного підприємства є відгодівля і продаж м яса птиці (курчат - бройлерів). Виробництво  дієтичного м яса під торговою маркою "Файна ципа" за рік становить  більше 2 млн. 100 тис. штук курчат-бройлерів.


ТзОВ "Крупецький комбікормовий завод"

Займається виробництвом комбікормів і білково-вітамінних добавок на сучасному обладнанні польської фірми "TESTMER ". Концентрати, які продукує завод, користуються попитом в інших виробників. Концентрати постачаються і для свиноферм, і для птахівничих комплексів ряду областей України. З 2012 року наша фірма запустила лінію переробки сої фірми на екструдовану сою, жмих та олію.


ТзОВ "Агролан Крупець"

Дане підприємство займається рослинництвом і спеціалізується на вирощуванні кукурудзи, пшениці, цукрового буряку, пивоварного ячменю.


ТзОВ "Птахофабрика Крупець"

Дане підприємство включає в себе 2 птахокомплекси по утриманню курей-несучок загальною кількістю 500 тис голів. На даних потужностях у 2013 р. було вироблено 80 млн. яєць. На птахофабриці застосовується кліткове обладнання  відомої європейської компанії  Big Dutchman.